Založ si blog

Šokujúca reportáž tureckej štátnej televízie o odoberaní adenochrómu malým deťom, ktorý slúži pre globálnu elitu ako elixír mladosti

Adenochróm je substancia (hormón) odoberaná počas mučenia ľudí a je všeobecne známa vo vysokých kruhoch a skupinách, ktoré mnohí poznajú pod označením globálny kriminálny Syndikát.

Informácie odvysielané v reportáži sú pre niektorých novinárov médií hlavného prúdu natoľko bizarné, že nie sú schopní informácie analyzovať a informovať verejnosť v takom rozsahu, ako o tom informovala turecká štátna televízia.(1)

Dňa 23. júla 2019 sme zverejnili video ,kde hovorí bývalý agent špeciálnych operácií CIA(2) a neskorší spoluzakladateľ Námornej spravodajskej  služby – Marine Corps Intelligence Activity. – Robert David Steele, ktorý ako člen Medzinárodného tribunálu pre prirodzenú spravodlivosť (ITNJ) v prípade obchodovania s ľuďmi a zneužívania detí zverejnil šokujúce informácie o angažovaní globálnej elity v týchto zločinoch. Steele v tejto súvislosti spomenul, že “exiprácia” týchto detí je do dvoch rokoch intenzívneho zneužívania. Zmienil s tiež o satanistických rituáloch a nepriamo potvrdil informácie o využívaní adenochrómu získaných od malých detí.

Už v novembri 2018 sme v 14. časti relácie Boj o planétu a mysle ľudí (3) informovali o existencii zariadenia na odoberaniu adenochrómu (hormón), čo je chemická substancia, ktorá vzniká oxidáciou adrenalínu a má halucogénny, resp. psychadelický efekt vrátane intenzívneho pocitu eufórie. Jeho účinkom je taktiež lepšie zdravie a dlhá životnosť. Túto látku produkuje ľudský organizmus keď je vystavený intenzívnemu a silnému strachu. Táto substancia je odoberaná počas mučenia ľudí a je všeobecne známa vo vysokých kruhoch a skupinách, ktoré mnohí poznajú pod názvom globálny kriminálny Syndikát – prevádzkujúci pedofilnú sieť globálnej elity.

Na jeseň roku 2018 obvinilo ruské ministerstvo obrany Spojené štáty (SS) (4) z experimentov na gruzínskych občanoch. Bývalý gruzínsky minister vnútra Igor Giorgadze na tlačovej konferencii v Moskve vtedy vyhlásil, že sa obrátil na amerického prezidenta Donalda Trumpa s prosbou vyšetriť činnosž laboratória Richarda Lugara pri meste Tbilisi z dôvodu podozrenie, že sa v tomto zariadení uskutočňujú smrteľné experimenty na ľuďoch. Na týchto experimentoch sa podieľala firma Gilead, ktorej spoluvlastníkom je bývalý americký minister obrany Donald Rumsfeld.

Európska komisia (EK) mimochodom koncom júla podpísala s americkou farmaceutickou firmou GILEAD zmluvu v hodnote 63 mil .eur, ktorá zabezpečí dodávku lieku s účinnou látkou remdezivir pre približne 30-tisíc pacientov vykazujúcich závažné symptómy ochorenia COVID-19.(5)

TAKŹE, TOTO JE JEDNA S TÝCH ZÁPADNÝCH  HODNOT. 

zdroj :https://www.infovojna.sk/article/video-sokujuca-reportaz-tureckej-statnej-televizie-o-odoberani-adenochromu-malym-detom-ktory-sluzi-pre-globalnu-elitu-ako-elixir-mladosti

 

(1)https://vk.com/video513906176_456239156

(2)https://www.infovojna.sk/article/video-sokujuce-informacie-o-tom-ako-globalna-elita-tyra-deti-a-zneuziva-ich-na-satanisticke-ritualy

(3)https://www.youtube.com/watch?v=ok5M-MPAeig&feature=youtu.be

(4)https://www.infovojna.sk/article/ruske-ministerstvo-obrany-obvinilo-usa-z-experiment-na-lidech-v-gruzii

(5)https://www.infovojna.sk/article/eurokomisia-nakupila-remdezivir-pre-liecbu-30-tisic-pacientov-s-covid-19

Bude Francúzsko prvá krajina EÚ ako islamský kalifát ? Čaká to aj nás pri vláde liberálnych extrémistov ?

03.08.2020

France Stratégie, skupina napojená na úrad francúzskeho premiéra, zverejnila údaje ukazujúce nárast počtu detí neeurópskych migrantov vo francúzskych mestských oblastiach. V okolí Paríža bol zaznamenaný nárast zo 6,5 % v roku 1968 na 36,6 % v roku 2015. Skupina zverejnila čísla v interaktívnej podobe(1) na svojej webstránke. Čísla ukazujú rôzne faktory, vrátane [...]

Liberálne (neomarxistické) šialenstvo 3, alebo likvidácia bielej rasy napreduje a zrýchľuje . Toto chceme aj u nás ?

01.08.2020

NEMECKO – Polícia by nemala zasahovať proti radiacimi utečencom, žiada predné politička nemeckej sociálnej demokracie. https://jungefreiheit.de/politik/deutschland/2020/dreyer-irritiert-mit-aussage-ueber-gewaltexzesse-in-innenstaedten/ ŚPANIELSKO – Vatikán vyzýva k „hromadnej regularizácie“ nelegálnych migrantov v Španielsku. Vatikán chce, aby [...]

Ako neomarxisti -liberáli ovládli bezpečnostné zložky a média

31.07.2020

Neomarxisti v rámci praktickej teórie „dlhého pochodu inštitúciami“ najprv ovládli školstvo, teda primárne univerzity a vysoké školy, kde do myšlienok študentov začali vkladať svoje dogmy a názory a to tak, že veľakrát študenti ani nevedeli, že ic vyučujúci učí „preberať“ hodnoty neomarxismu . V dôsledku toho tak aj mnohí ľudia, ktorí sami seba definujú [...]

koronavírus, dezinfekcia

Koronavírus sa rekordne šíri. Pribudlo 360 nakazených

24.09.2020 10:12

Na Slovensku v stredu pribudlo 360 nakazených koronavírusom, ide o nový rekord v počte prírastkov ochorenia za deň.

václav havel

Dubček áno, Schuster nie. Komunistický režim chcú poslanci označiť za zločinný

24.09.2020 09:00

Návrh poslancov koaličných strán, aby sa komunistický režim označoval za zločinný je podľa riaditeľa Múzea SNP Stanislava Mičeva kontroverzný.

Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach

Búria sa aj zamestnanci košickej nemocnice

24.09.2020 08:49

Míňanie peňazí, noví zamestnanci v administratíve, slabá komunikácia. Výčitky smerujú na dočasné vedenie košickej Univerzitnej nemocnice.

Nemecko, koronavírus

ONLINE: Nemci pri rizikách obišli Slovensko, Izrael je "na okraji priepasti"

24.09.2020 07:00, aktualizované: 09:59

Nemecko pridáva na svoj zoznam rizikových oblastí ďalšie v rôznych štátoch EÚ. Na Slovensku nie. Česko má opäť viac ako dvetisíc nakazených za deň.

staroslovan

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 30
Celková čítanosť: 76598x
Priemerná čítanosť článkov: 2553x

Autor blogu

Kategórie